infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 8:00-14:30)
Prodejny
Přihlásit
Vítejte zpět
Zapomněli jste heslo?
Jsem tu poprvé Zaregistrovat se
Košík
Doprava od 49 Kč a pro objednávky nad 1 000 Kč doprava zdarma.

Láska podle plánu

Zveme vás do kina se sběratelskou svíčkou Love for All z řady Signature.


Svíčka Love For All je partnerem nové romantické komedie Láska podle plánu od producentů Deník Bridget Jones a Láska nebeská, která je v kinech od 23. února.

Svěží unisex vůně nese tóny květin, mořských minerálů a pačuli. Svíčka je vyrobena z hladké směsi se sójovým voskem a obsahuje dva knoty pro rychlé voskové jezírko a maximum vůně. Oslavuje lásku ve všech podobách a byla vytvořena na podporu globálního neziskového projektu Rainbow Railroad, který pomáhá komunitě LGBTQI+.


Rainbow Railroad: od svého založení v roce 2006 pomohl projekt Rainbow Railroad více než třem tisícovkám členů komunity LGBTQI+ najít bezpečné útočiště a poskytl jim další formy podpory. V roce 2021 se na Rainbow Railroad obrátilo víc než 7000 lidí, které se podařilo evakuovat do více než 20 zemí, včetně Anglie, Francie, Kanady a Spojených států.

Yankee Candle věnuje $100,000, aby zvýšila finanční sílu Rainbow Railroad, jenž pomáhá odstraňovat diskriminaci a nenávist, zvyšovat povědomí o této problematice a dostat ohrožené lidi do bezpečí.

Lisa McCarthy, prezidentka Home Fragrance společnosti Newell, pod níž spadá značka Yankee Candle, říká: “Práce Rainbow Railroad velmi dobře koresponduje s našimi klíčovým firemními hodnotami, jako je pravda, transparentnost, týmová práce a důvěra.”

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2024