infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 7:00-17:00)
Prodejny
Přihlásit
Vítejte zpět
Zapomněli jste heslo?
Jsem tu poprvé Zaregistrovat se
Košík
Doprava od 49 Kč a pro objednávky nad 1 000 Kč doprava zdarma.

Nepostradatelná zbytečnost

Vonné svíčky WoodWick jsou dokonalým "guilty pleasure". Je snadné jim propadnout a předsevzetí, že žádnou další nepotřebujete, často pohoří. Nebo spíš shoří - v zářivém plameni dalšího voňavého úlovku... Jsou také známkou dobrého vkusu, jejich špičková kvalita - od komplexních vůní, přes luxusní sklenice až po patentovaný dřevěný knot - uspokojí smysly i těch nejnáročnějších milovníků interiérových vůní.

Liz
@liz.morrow

Interiérová designérka Liz se nedávno s manželem přistěhovala do rodinného domku v americké Tacomě. Má skvělý smysl pro detail a dává si na zařizování svého nového domova záležet. Svíčky WoodWick neodmyslitelně patří ke chvílím, kdy odpočívá. Liz zatím nemá vlastní krb, takže oceňuje lodě s tančícím plamenem, třeba v nové vůni Juniper & Spruce. Mezi další oblíbence patří Indigo Suede, Smoked Walnut & Maple a Trilogy Café Sweets. Hořící svíčky krásných barev se přirozeně stávají srdcem místnosti, kde se mladý pár večer sejde, nebo kde Liz přemýšlí, jak zkrášlit domov sobě a svým klientům.

Honza
@witekjan

Honza Witek je DJ a moderátor, byl také šéfredaktorem českého LGBT+ magazínu Lui a aktivně se angažuje v Prague Pride Festivalu. Nejvíc si oblíbil loď Juniper & Spruce se svěží vůní jehličnatého lesa. Foto: Alexandra Šnaid.

Adam
@cocktailsbyadam

Adam Way je fotograf a barman v populárních barech na Alki Beach v americkém Seattlu. Vytváří úžasné koktejly a všechny jeho drinky srší fantazií, dokonce vytvořil speciální, inspirovaný svou oblíbenou vůní WoodWick Spiced Blackberry. "Jak se mění sezóna, je důležité zastavit se a ocenit každodenní drobnosti, třeba útulné večery doma. Mým tajemstvím, jak se popasovat se zimou a tmou, je praskající knot svíčky WoodWick a správně sladěný koktejl." Ó jak ti rozumíme, Adame. Tak bottoms up!

eric
@ericgoldie

Realitní makléř z New Yorku si potrpí na to nejlepší. Woodwick je známkou dobrého vkusu, Erica baví hlavně hebká uklidňující Vanilla Bean. Po náročném dni a běhání s klienty po nemovitostech ho dokáže rychle zrelaxovat. Rád má i ovocnou Spiced Blackberry a o víkendu si užívá svíčku Trilogy s třemi vrstvami vůní. Nejvíc na svíčkách miluje praskání knotu!

phil
@philcohen_

Phil Cohen se označuje za "uměleckého ředitele, taťku a nadšence designu". Věnuje se zařizování interiérů, nábytku, módě a focení. Prostě člověk pro WoodWick jako stvořený! Má rád Trilogy Warm Woods a ve svých vtipných videích si pěkně pohrál i se svíčkou Spiced Blackberry - víte, jak se z misky ostružin stane svíčka? Podívejte se na jeho profil, Phil je hotový kouzelník!

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2024