Z důvodu velkého množství objednávek může dojít ke zpoždění doručení.

Slevy 40% na končící klasickou řadu a další produkty Yankee Candle + extra sleva 10 % na celý nákup s kódem CHCISLEVU.

infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 9:00-14:30)
Doprava od 49 Kč a pro objednávky nad 1 000 Kč doprava zdarma.

VŮNĚ

Yankee Candle nabízí 90 vůní pro všechna roční období, a to v různém provedení – vybere si každý podle svého vkusu i finančních možností.

Vánoční VánočníŠiroká nabídka okouzlujících svátečních vůní, které dokonale podtrhnou vánoční atmosféru. Aroma horkého cukroví, svěžest zasněžené krajiny nebo vůně jablíček s ořechy. A mnohem víc! Sladké a kořeněné Sladké a kořeněnéÚtulná atmosféra domácí kuchyně, kde se schází celá rodina. Vůně pečených dobrot, vanilky, skořice, hřebíčku, muškátového ořechu podpoří hřejivou atmosféru zejména na podzim a v zimě. Dřevité DřevitéVýrazné aroma, klasický styl a elegance, to jsou hřejivé a svůdné vůně dřeva, které přinášejí uklidňující pocit zemitých tónů. Jsou vhodné pro ženy i muže. Ovocné OvocnéLahodné a pikantní - z ovocných vůní Yankee Candle doslova odkapává sladká šťáva. Osvěžující aroma oblíbeného tropického ovoce a osvěžujících koktejlů se hodí nejlépe na léto. Svěží a čisté Svěží a čistéSvěžest je přesně to, co chceme ve svých domovech cítit na jaře a v létě. Sympatická vůně čistých ručníků, svěží vánek od moře, šťavnaté citrusové tóny a chladivý stín zeleně. Květinové KvětinovéJaro je doba rozkvétání, svěžích barev a nádherných vůní. Květinové vůně jsou pro toto období jako stvořené, nechejte se okouzlit aromatem něžných buketů a rozkvetlých stromů. Citrusové CitrusovéPlné energie - to jsou naše citrusové vůně, které vás osvěží. Citrón, limetka a pomeranč v kombinaci s dalšími vonnými akordy rozzáří vaše dny a přinesou do vašeho domova pocit radosti.

Kolekce

Prohlédněte si aktuální nabídku našich dárkových sad a nechejte se inspirovat novinkami vánoční kolekce SNOW GLOBE WONDERLAND. Nepřehlédněte ani nabídku našich sběratelských svíček.

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2022