infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 9:00-14:30)
Doprava od 49 Kč a pro objednávky nad 1 000 Kč doprava zdarma.

VŮNĚ

Yankee Candle nabízí 90 vůní pro všechna roční období, a to v různém provedení – vybere si každý podle svého vkusu i finančních možností.

Kolekce

Prohlédněte si aktuální nabídku našich dárkových sad a nechejte se inspirovat novinkami podzimní kolekce  #FALLINLOVE či elegantní Elevation Collection - vysoce parfémovanými svíčkami ze sojového vosku v luxusních sklenicích s masívním dnem a víčkem sloužícím jako podstavec. Nepřehlédněte ani nabídku našich venkovních svíček Outdoor Collection a sběratelských svíček.

NOVINKA #fallinlove NOVINKA #fallinloveMagie podzimu je v nové kolekci ztělesněná vůní podzimních květin, jako jsou astry a chryzantémy, chutným aromatem jablíček, svěžími akordy bobkového listu, bergamotu a santalového dřeva a hřejivou vůní hebkého kašmíru a ambry. Outdoor Collection NOVINKA Outdoor CollectionSvíčky, které nesmějí chybět na vaší terase, balkóně nebo zahradní party. Provoní a díky citronele odpuzují hmyz. Nabízíme čtyři příjemné vůně v plechových dózách s dvěma knoty a dřevěným víčkem. Vůně roku 2022 Vůně roku 2022 InspireVůně roku 2022 symbolizuje smysluplný život, plný kreativity, procesu učení a lidské blízkosti podle japonské filozofie ikigai. Poselství této energizující citrusové vůně zní: Buďte nejlepší verzí sebe sama a inspirujte ostatní! Dárkové sady Dárkové sadyDárkové sady pro každou peněženku. Potěšte své blízké pod stromečkem nádherně zabaleným voňavým dárkem! Dokonale zkombinované kolekce s aktuálními voňavými novinkami. Elevation Collection Elevation Collection končí.Zásobte se! Luxusní svíčky z nejkvalitnějšího skla a sojového vosku s nejvybranějšími vonnými esencemi. Unikátní víčko lze použít jako bezpečný podstavec pro svíčku. Sběratelská edice Sběratelské svíčkyV této kolekci najdete velké svíčky Classic v časově limitované nabídce. Jde o vůně jak nové, tak letité bestsellery, které se dočasně vrátily do nabídky. Ve vaší sbírce by neměly chybět. Nejprodávanější vůně Nejprodávanější vůněTady najdete vždy aktuální nabídku vůní, které slaví u našich fanoušků největší úspěch. Nevíte-li, co vybrat - třeba jako dárek - tady nesáhnete vedle. Doprodej DoprodejS těmito vůněmi a produkty se letos rozloučíme. Je-li mezi nimi váš oblíbenec, neváhejte a zásobte se, jsou pouze do vyprodání zásob.

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2022