infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 7:00-15:00)
Doprava zdarma pro objednávky nad 1 500 Kč!

Vůně

Yankee Candle nabízí 90 vůní pro všechna roční období, a to v různém provedení – vybere si každý podle svého vkusu i finančních možností.

Kolekce vůní

Prohlédněte si nejaktuálnější sezónní kolekce našich vůní a nechejte se inspirovat Sběratelskou edicí, unikátní retro kolekcí Returning Classic či elegantní Elevation Collection s více knoty a víčkem sloužícím jako podstavec.

NOVINKA! Alpine ChristmasVánoční kolekce vonných svíček Alpine Christmas vás zve na útulnou horskou chatu, obklopenou zasněženými lesy. Okouzlí vás svěžestí chladného vzduchu, kořenitou vůní jalovce, zasněžených jedlí a hřejivostí horkého ovocného nápoje s ginem. Elevation CollectionLuxusní svíčky z nejkvalitnějšího skla a sojového vosku s nejvybranějšími vonnými esencemi. Unikátní víčko lze použít jako bezpečný podstavec pro svíčku. Sběratelská ediceV této kolekci najdete velké svíčky Classic v časově limitované nabídce. Jde o vůně jak nové, tak letité bestsellery, které se dočasně vrátily do nabídky. Ve vaší sbírce by neměly chybět. Nejprodávanější vůněTady najdete vždy aktuální nabídku vůní, které slaví u našich fanoušků největší úspěch. Nevíte-li, co vybrat - třeba jako dárek - tady nesáhnete vedle. Vůně rokuVůně roku 2019 s názvem ONE TOGETHER přináší vonnou kompozici Miracle Flower. Okouzlující vůni květin, která ztělesňuje společenský trend oslavování přátelství, komunity, ale také vyjádření vlastní jedinečnosti. Sami, i společně. Farmers’ MarketNová kolekce oslavuje vzácné dary podzimu, který bude vonět sušenou levandulí, pečenými kaštany a chutnat po jablečném moštu a horkém chai s mlékem a kořením. Returning ClassicNa oslavu letošního 50. výročí značky uvádí Yankee Candle limitovanou edici svíček, které byly v minulých dekádách obzvláště úspěšné. Rok uvedení je na etiketě. DoprodejS těmito vůněmi a produkty se letos rozloučíme. Je-li mezi nimi váš oblíbenec, neváhejte a zásobte se, nebude.

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2019