infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 9:00-18:00)
Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč.

VŮNĚ

Yankee Candle nabízí 90 vůní pro všechna roční období, a to v různém provedení – vybere si každý podle svého vkusu i finančních možností.

Vánoční VánočníŠiroká nabídka okouzlujících svátečních vůní, které dokonale podtrhnou vánoční atmosféru. Aroma horkého cukroví, svěžest zasněžené krajiny nebo vůně jablíček s ořechy. A mnohem víc! Sladké a kořeněné Sladké a kořeněnéÚtulná atmosféra domácí kuchyně, kde se schází celá rodina. Vůně pečených dobrot, vanilky, skořice, hřebíčku, muškátového ořechu podpoří hřejivou atmosféru zejména na podzim a v zimě. Dřevité DřevitéVýrazné aroma, klasický styl a elegance, to jsou hřejivé a svůdné vůně dřeva, které přinášejí uklidňující pocit zemitých tónů. Citrusové Citrusov銝avnaté a plné energie. To jsou naše citrusové vůně, které vás povzbudí a osvěží. Citrón, limetka, pomeranč nebo citrónová tráva v zajímavé kombinaci s dalšími vonnými složkami zkrášlí vaše dny a přinesou do vašeho domova pocit radosti a čistoty. Svěží a čisté Svěží a čistéSvěžest je přesně to, co chceme ve svých domovech cítit na jaře a v létě. Sympatická vůně čistých ručníků, svěží vánek od moře, šťavnaté citrusové tóny a chladivý stín zeleně. Ovocné OvocnéLahodné a pikantní - z ovocných vůní Yankee Candle doslova odkapává sladká šťáva. Osvěžující aroma oblíbeného tropického ovoce a osvěžujících koktejlů se hodí nejlépe na léto. Květinové KvětinovéJaro je doba rozkvétání, svěžích barev a nádherných vůní. Květinové vůně jsou pro toto období jako stvořené, nechejte se okouzlit aromatem něžných buketů a rozkvetlých stromů.

Kolekce

Prohlédněte si aktuální nabídku našich dárkových sad a nechejte se inspirovat novinkami vánoční kolekce  Countdown to Christmas či elegantní Elevation Collection - vysoce parfémovanými svíčkami ze sojového vosku v luxusních sklenicích s masívním dnem a víčkem sloužícím jako podstavec. Nepřehlédněte ani novou nabídku našich sběratelských svíček.

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2021