infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 7:00-18:00)
Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč!

Vůně

Yankee Candle nabízí 90 vůní pro všechna roční období, a to v různém provedení – vybere si každý podle svého vkusu i finančních možností.

Kolekce vůní

Prohlédněte si nejaktuálnější sezónní kolekce našich vůní a nechejte se inspirovat novinkami podzimní kolekce Campfire Nights, letní kolekce Garden Hideaway či elegantní Elevation Collection - vysoce parfémovanými svíčkami ze sojového vosku v luxusních sklenicích s masívním dnem, více knoty a víčkem sloužícím jako podstavec. Doporučujeme také Vůni roku 2020, úžasně svěží unisex vůni Awaken.

NOVINKA! Campfire Nights NOVINKA! Campfire NightsNová čtveřice vůní se vrací k tradici přátelských setkání v přírodě. Každá z vůní je velmi odlišná, v každé je ale zachycen kousek okamžiků, kdy se cítíme spojeni pevným přátelstvím. Garden Hideaway léto Garden Hideaway kolekce léto 2020Prosluněná louka s rozloženou dekou nás zve k odpočinku 
na slunci. Položte se na ní, pozorujte plující mraky a vnímejte omamné vůně léta. Elevation Collection Elevation CollectionLuxusní svíčky z nejkvalitnějšího skla a sojového vosku s nejvybranějšími vonnými esencemi. Unikátní víčko lze použít jako bezpečný podstavec pro svíčku. Vůně roku 2020 AWAKEN Vůně roku 2020Vůně roku 2020 s názvem AWAKEN přináší krystalicky čistou unisex vůni, oslavující krásu každého dne Sběratelská edice Sběratelská ediceV této kolekci najdete velké svíčky Classic v časově limitované nabídce. Jde o vůně jak nové, tak letité bestsellery, které se dočasně vrátily do nabídky. Ve vaší sbírce by neměly chybět. Nejprodávanější vůně Nejprodávanější vůněTady najdete vždy aktuální nabídku vůní, které slaví u našich fanoušků největší úspěch. Nevíte-li, co vybrat - třeba jako dárek - tady nesáhnete vedle. Returning Classic Returning ClassicNa oslavu 50. výročí značky Yankee Candle uvedla v roce 2019 limitovanou edici svíček, které byly v minulých dekádách obzvláště úspěšné. Rok uvedení je na etiketě. Doprodej DoprodejS těmito vůněmi a produkty se letos rozloučíme. Je-li mezi nimi váš oblíbenec, neváhejte a zásobte se, nebude.

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2020