infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 9:00-16:00)
Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč.
obrázek záhlaví

Více o knotech

Unikátní knoty z přírodního dřeva přinášejí jedinečný zážitek z jemného zvuku praskání.

Dřevěné knoty daly značce WoodWick její jméno. Zajistí rovnoměrný a výrazný plamen a rozptýlení vůně po celé místnosti. Voskové jezírko je vytvořeno neuvěřitelně rychle! WoodWick ve svých svíčkách používá vonné složky nejvyšší kvality a intenzity. Svíčky tvoří elegantní sklenice, stylová dřevěná víčka, hladká směs nejkvalitnějšího parafínu a sójového vosku, nasycená vysoce koncertovanou vůní a dřevěný knot, který jemně praská.

Právě díky dvěma dřevěným knotům vonné svíčky WoodWick® přinášejí jedinečný zážitek. Zářivý plamen, jemné praskání, intenzívní vůně a hladké sklo: požitek pro zrak, sluch, čich i dotek.


PLUSWICK®

Jedinečný křížkový tvar tohoto dřevěného knotu umožňuje až 5x rychlejší rozpuštění voskového jezírka než klasický bavlněný knot. Proto rychle prodchne místnost příjemnou vůní. Tento patentovaný knot garantuje krásné a čisté hoření bez sazí na skle. Vytváří jemný zvuk praskajícího ohně.

HEARTWICK®

Dlouhý dřevěný knot, který používáme u svíček "loď", vytváří dlouhý tančící plamen, připomínající oheň v krbu. Díky výrazné zářivosti a jemnému zvuku praskání získá atmosféra v místnosti mimořádné kouzlo. Rychle se vytvoří široké voskové jezírko, a proto je vůně intenzívní.

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2022