infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 7:00-17:00)
Prodejny
Přihlásit
Vítejte zpět
Zapomněli jste heslo?
Jsem tu poprvé Zaregistrovat se
Košík
Doprava od 49 Kč a pro objednávky nad 1 000 Kč doprava zdarma.

Vůně roku 2021: Discovery

Jedinečná směs exotického ovoce a koření se srdcem z hřejivého zázvoru. Ingredience s hlubokými kořeny v různých místech světa.

Kouzelná kombinace karamboly, manga a marakuji s hřejivým dotekem aromatického zázvoru a vanilky je vonnou symfonií, symbolizující naší zvědavost, touhu poznávat a spojovat se s lidmi na celém světě. Jejím duchem je pospolitost a lidská kreativita.

Originální velká svíčka Classic zajistí až 150 hodin vůně. Má pestrobarevný dekor v marockém stylu, který během hoření vytváří krásný efekt prosvítajícího plamene. Vůně byla oficiálně představena 21. března na Mezinárodní den vůní.

Vrchol: nektar z kvajávy, tangelo, pomeranč, červený zázvor, broskev

Srdce: kardamon, karambola, marakuja, černý rybíz, mango

Základ: vanilka, šafrán, slad, tonka

Zadaná kombinace kategorie a filtrů neobsahuje žádné zboží.

ČERVENÝ ZÁZVOR

Zázvor ucítíte ve středních tónech vůně Discovery. Dodává kompozici svěžest a štiplavost. Je uklidňující a zároveň překvapivě výrazný.

VANILKA

Snad nejoblíbenější aroma ze všech. Ve vůních ho většinou najdete v základních tónech, dodává akordu celistvý, ukotvený a přívětivý závěr.

KARAMBOLA

Tato složka dodává srdci Vůně roku 2021 výrazný ovocně-květinový prvek, který se plynule a elegantně rozvine. Lahodné ovoce a jeho omamná vůně vás láká k tomu, abyste zažili malý kousek ráje.

MARAKUJA

V srdci vůně ucítíte i vůni sladké marakuji. Tento plod mučenky vytváří perfektní rovnováhu mezi květinovou a ovocnou vůní.

MANGO

Sladké mango ve středních tónech se svou svěží ovocnou vůní evokuje tropické kraje a nutí naší mysl rozletět se do dálek za dobrodružstvím.

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2024