infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 7:00-17:00)
Prodejny
Přihlásit
Vítejte zpět
Zapomněli jste heslo?
Jsem tu poprvé Zaregistrovat se
Košík
Doprava od 49 Kč a pro objednávky nad 1 000 Kč doprava zdarma.

Co říkají ty, které nás milují

PLAMÍNEK SVÍČKY JE JAKO MAJÁK V BOUŘI ŽIVOTA "Věrný společník v lásce, zklamání, v radosti i smutku, v okamžiku zrození, které nám neúnavně rok co rok připomíná, v období svátků, kdy dětská očka září odrazem plamínků u stromečku s dárky, v lásce, která rozžehne knotek v našem srdíčku, i když už to třeba ani nečekáme, ve vzpomínkách na ty, co už s náma nemůžou být, ve stáří, kdy prohřeje podzim našeho života a kouzelné světýlko svíčky přenese zpět do dětství ke stromečku s dárky, k mamince a k tátovi, vůni pečeného cukroví. Nakonec i v den, kdy nám jeho třepotavý plamínek naposledy zamává…" PETRA M.

OD TÉ DOBY, CO JSEM SI OD VÁS POPRVÉ KOUPILA SVÍČKU, SI UŽ JINÉ NEKUPUJI. JSOU ÚŽASNÉ SNAD ÚPLNĚ VŠECHNY, VČETNĚ VŮNÍ DO AUTA. GABY V.

Zapal svíčku...ten plamínek tě pohladí po duši, a horko se rozlije po pokoji. Voní....a jak krásně...ta vůně mi cosi připomíná..cosi krásného a milého, co je již dávno pryč...ale teď... je to tu znovu se mnou, a já jsem šťastná! PETRA M.

MILUJI YANKEE CANDLE PETRA J.

Dokud svíčka hoří nám je to snadné, dokud svíčka hoří nám nezestárnem. Dokud svíčka hoří stále je proč žasnout, dokud bude svítit nenechme ji zhasnout. ZDENA K.

NÁDHERNÁ A INTENZIVNÍ VŮNĚ, PROVONÍ NEJEN NÁŠ BYT, ALE PROKLOUZNOU I NA CHODBU DOMU A POTĚŠÍ KOLEMJDOUCÍ. ALENA B.

Nejlepší svíčky na trhu, nejenže provoní celý byt a pomáhají vytvářet skvělou atmosféru, taky dlouho vydrží. Pestrá nabídka vůní, že si je každý musí zamilovat. BARBORA Š.

U MĚ ANI DEN BEZ YANKEE, ZVLÁŠŤ V POCHMURNÉM ČASE. PŘES DEN VOSKY, VEČER SVÍČKA.VERONIKA H.

Já už je doporučila všem svým kamarádkám a kupujem jako o život :-) Navíc je to moc hezký doplněk, mam je na oknech, na stole, prostě všude. EVA K.

NEJLEPŠÍ SVÍČKY NA SVĚTĚ. JANA V.

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2024