infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 8:00-14:30)
Prodejny
Přihlásit
Vítejte zpět
Zapomněli jste heslo?
Jsem tu poprvé Zaregistrovat se
Košík
Doprava od 49 Kč a pro objednávky nad 1 000 Kč doprava zdarma.

Dárky pro vaší vyvolenou

Ženy milují vonné svíčky. Mít příjemně provoněný domov, ve kterém se cítí uvolněné a sebejisté, je důležitou součástí jejich stylu. Vyberte jí krásnou dárkovou sadu a zbavte se nutnosti dárek zabalit. Radost jí uděláte i něžnou čistou vůní do auta.

Dárkové sady

Jsou půvabné a rovnou připravené udělat radost. Nabízíme je s vůněmi Yankee Candle a WoodWick - to je značka, která se proslavila dřevěnými knoty, které výrazně svítí a vydávají jemný zvuk praskání.

K dárkovým sadám Yankee Candle

Dárkové balení votivních svíček

Nové provedení votivních svíček ve skle vypadá nádherně. Koupit můžete buď jednotlivé svíčky, nebo trojici. Svíčky mají silnější knot, který výrazně svítí. Prázdné skleničky může vaše paní či přítelkyně použít jako svícínky na čajové svíčky.

Ke skleněným votivním svíčkám

Vonné svíčky Yankee Candle

Krásné sklenice z prvotřídního foukaného skla, ručně rovnaný bavlněný knot a desítky příjemných vůní. Svíčky, které se vyrábějí už od roku 1969 a mají milióny fanynek po celém světě. Podle velikosti voní až 150 hodin.

Květinové vůně

Vonné svíčky WoodWick

Značku WoodWick proslavily dřevěné praskající knoty. Svíčky nejen voní, ale i vypadají exkluzívně. Jejich výhodou je rychlé vytvoření voskového jezírka a rozptýlení vůně po místnosti a krásně výrazný plamen. Z prázdných sklenic si šikovné ženské ruce často udělají půvabnou vázu nebo dózu na drobnosti.

k vůním WoodWick

Vonné difuzéry

Jejich výhodou je vůně non-stop, o kterou se nemusíte starat. Vonné difuzéry nabízí jak Yankee Candle, tak italská značka Millefiori Milano, která má velmi široký výběr. Doporučujeme novinku Volcanic Purple, intenzivně elegantní a ženskou vůni, jemnou romantickou vůní je Magnolia Blossom & Wood. YANKEE CANDLE nabízí například Fresh Cut Roses nebo Midnight Jasmine.

k vůním Millefiori Milano

Vůně do auta

Potěší vždy a každého. Nabízíme je ve všech značkách, v rozličných provedeních: visačky, vůně do ventilace nebo do zdířky pro zapalovač. Nejširší výběr má Millefiori Milano v řadě Go či Icon, kromě vůní si můžete vybrat i vzor - tak se vůně stane i hezkým doplňkem interiéru.

k vůním do auta Icon

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2023