infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 7:00-18:00)
Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč!

Yankee Candle Heritage Store: Rybníček je zpátky, plný hezkých vzpomínek

Tahle prodejna před čtyřmi lety chytila za srdce každého, kdo sem přišel. Byla nejen krásná, ale také jediná. Kdo chtěl vidět kompletní sortiment Yankee Candle (takže asi všichni), mohl se po příchodu kochat regály, které se pod náporem svíček doslova prohýbaly. A to my rádi, viďte?

Největším přáním fanoušků Yankee Candle (možná kromě návratu Red Velvet Cake) vždycky byla značková prodejna. Vidět všechny svíčky pěkně v řadě, srovnané podle barev a velikostí, možnost jednu po druhé otevřít, přivonět, zavrtět hlavou "tohle není ono", nebo si naopak krásnou vůní nechat doslova podlomit kolena - to je jedna z věcí, které na Yankee Candle milujeme. Ten ohromný výběr.

Prodejna Na Rybníčku nabídla v září 2015 kompletní sortiment Yankee Candle jako první v České republice a jako jedna z prvních v Evropě. Tehdy pod názvem Svicky.cz Premium Store. Když jsme vybírali lokaci, přemýšleli jsme, jakou atmosféru by prodejna měla mít. Chceme obchod v rušné ulici? Měl by být v obchodním centru? Odpověď zněla ne. Návštěvníci by měli mít na výběr klid.

Po dvou letech jsme prodejnu museli uzavřít kvůli rekonstrukci celé budovy, a to (nejen) k naší velké lítosti. Tehdy už ale nazrál čas otevřít prodejnu v některém z obchodních center, po čemž mnoho z Vás volalo - už proto, že Rybníček je trochu stranou a není tam parkoviště. Volba padla na Chodov a Černý Most v Praze, následně také na Olympii a Avion Brno, Avion v Ostravě a Futurum v Hradci Králové.

Na Rybníček jsme ale nezapomněli, i my k němu máme srdeční vztah. Návštěva obchodních center je z mnoha důvodů praktická, ale někomu to vadí a na taková místa prostě nechodí. A na základě těchto Vašich přání jsme Rybníček znovu otevřeli - tentokrát jako Yankee Candle Heritage Store, prodejnu, kde koupíte pouze tuto značku (nikoli tedy WoodWick a Millefiori Milano, jako v našich ostatních prodejnách).

Opět Vám nabízíme příjemné prostředí postranní ulice mimo ruch velkoměsta, možnost dát si v klidu kávu a poklábosit o svíčkách a navíc do vyprodání zásob také pořídit si některý z našich pokladů - svíček, které jsme si schovali "do foroty" a už je jinde nekoupíte.

Otvírací doba je od pondělí do pátku 9:00 - 18:00 a v sobotu 9:00 - 13:00. Máte-li dotaz na konkrétní položku, je nejlepší si do obchodu zavolat: 725 518 394.

Přijďte, rádi Vás tu uvidíme. Ať můžeme společně znovu sdílet vášeň pro vůně - the passion for fragrance - větu ze starého loga Yankee Candle, kterou z něj pak vypustili, protože už nebyla potřeba, protože o co tady jde, je nám všem už dávno úplně jasné.

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2020