infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 7:00-15:00)
Doprava zdarma pro objednávky nad 1 500 Kč!

Sunday Brunch

Čistou radost z léta přináší rozšíření kolekce Sunday Brunch o tři vůně se svěžím dotekem broskví, jahod, medu, levandule a šampaňského.

Všichni se těšíme na léto, protože rozkoš ze zmrzliny, kterou nám slunce pomalu rozpouští v kornoutu, osvěžení chladivým perlivým drinkem či zakousnutí do sladkého zralého ovoce chutná prostě nejlíp o prázdninách. Právě tyhle okamžiky najdete ve třech nových vůních.

HONEY LAVENDER GELATO - Levandulová zmrzlina s medem
Osvěžující levandulová dobrota plná chuti, pokrytá studenými ostružinami a teplým medem. Vrchol: ostružina. Srdce: levandule. Základ: vanilkový krém, med.

WHITE STRAWBERRY BELLINI - Šampaňské s jahodami
Lákavý nápoj k brunchi - oslazený mangem a ananasem, ozdobený jahodami, jako stvořený k odpočinku a popíjení. Vrchol: ananas, šťavnatý pomeranč, jahody. Srdce: čerstvé mango, vychlazené šampaňské, broskvový nektar. Základ: cukr.

GRILLED PEACHES & VANILLA - Grilované broskve a vanilka
Karamelizovaným hnědým cukrem a zlatavým medem pokapané šťavnaté grilované broskve. V dokonalém spojení s vanilkovou zmrzlinou. Vrchol: grapefruit, hnědý cukr, černý rybíz. Srdce: grilované broskve, meruňky. Základ: kapky medu, vanilkový krém.

Seřadit podle:

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2020