infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 7:00-18:00)
Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč!
horní foto

Nakupte u nás dárky chytře.

Nabídka Yankee Candle je velmi široká - kdo se v tom má vyznat? Inspirujte se našimi tipy a ušetřete čas. Nakupte online, nebo v jedné z našich prodejen v Praze, Brně, Ostravě a Hradci Králové, adresy najdete v Kontaktech.

Drobnost pro kamarádky, paní učitelky a kolegyně

Dárkové sady kupte tomu, kdo si obzvlášť potrpí na luxusní design.

Vůně do auta jsou super dárek pro každého, včetně mužů. Kamarádky nadchnou přívěsky Charming Scents. Vonné vosky se hodí, pokud si nejste jistí, jaká vůně se obdarovanému líbí. Lepší je vybrat pár vonných vosků různých vůní, dát je do hezkého sáčku a opatřit mašličkou.

Vůně měsíce ve slevě. Tady můžete šikovně na dárku ušetřit - každý měsíc máme o 25% levněji jiné vůně v klasické řadě i luxusní kolekci Elevation Collection.

Také značka WoodWick nabízí zlevněné vůně měsíce. Okoukněte i jejich praktické cestovní "petitky", jsou malé, stojí stovku, ale i jedna krásně provoní místnost.

Chcete mu udělat radost? Tady máte naše tipy na pánské vůně.

Jsou svěží, čisté, anebo naopak výraznější dřevitě kořeněné.

Vůně od Yankee Candle Clean Cotton, Warm Cashmere, Fluffy Towels nebo Elevation Sheer Linen. Ty jsou opravdu pro každého. Stejně jako WoodWick Soft Chambray, Trilogy Woven Comforts nebo Warm Wool.

Driftwood, Seaside Woods, Misty Mountains nebo Elevation Coastal Cypress. Ty jsou svěží a dřevité, zajímavé. Výrazněji pánská je Midsummer's Night a vůni praskajícího dřeva připomíná Crackling Wood Fire, stejně jako WoodWick Evening Bonfire nebo Fireside.

Svěží zimní vůně (nejen) pro pány: Candlelit Cabin, Alpine Morning, Elevation Arctic Frost nebo WoodWick Trilogy Mountain Trail . Kdo má rád vůni jehličnanů, ocení The Perfect Tree, Evergreen Mist, Icy Blue Spruce a Elevation Frosted Fir nebo WoodWick Trilogy Winter Garland a WoodWick Frasier Fir

Jako vůně do auta jsou pro muže nejlepší: New Car Scent, Leather, Midsummers Night, Clean Cotton, Seaside Woods, Fluffy Towels a Candlelit Cabin.

Dárek pro zkušené paličky

Vonné svíčky - pokud vám to rozpočet dovolí - jí kupte ve velké velikosti. Na hodinu hoření vyjdou nejlevněji.

Fanynky Yankee Candle milují novinky. Okoukněte, co máme nového. Zajímavé kousky můžete naopak najít i v doprodeji, je-li mezi nimi její oblíbená vůně, získáte nehynoucí vděk, pokud jí dokoupíte do zásoby.

Sběratelské svíčky. Unikátní a v limitované edici. Navíc Yankee Candle letos slaví 50. let a nabízí kolekci Returning Classic, nejoblíbenější svíčky své historie. Skoro všechny se už prodaly...

Doplňky. Velmi hezké a užitečné. Co takhle zastřihávač knotů (ve velké sklenici se u dna už špatně stříhá nůžkami) nebo krásné nové stínítko s talířkem? Bezvadné - a zatím trochu nedoceněné - jsou nádoby na velké a střední svíčky Classic. Když je sladíte s interiérem, nejste už limitovaní barvou či etiketou svíčky, která by se případně do místnosti nehodila.

Extra tip: Kdo miluje Yankee Candle, je už jen krůček od WoodWick svíček. Jejich dřevěné knoty jemně praskají a voskové jezírko vytvoří velmi rychle - my si oblíbili hlavně svíčky loď, jsou jako malý krb a velmi výrazně voní. To už je opravdu luxusní dárek!

Dárek do rodin s dětmi

Ne každý doma vítá hořící plamínek, zejména kvůli dětem nebo zvířatům. Naštěstí máme i řešení "bez zapálení", které je super i do kanceláře.

Elektrické aromalampy. Jsou dvojího druhu: aromalampy na klasické vonné vosky , druhý typ Scenterpiece se používá k rozpouštění vosků v kalíšcích Easy MeltCup.

Aroma difuzéry (vonná stébla). Stébla vložíte do nádobky s vonnou náplní. Krásná stébla má v nabídce také WoodWick.

Naší nejpraktičtější novinkou jsou pak již navoněné tyčinky Pre-fragranced, které dáte do hezkého stojánku, jenž je součástí balení. V tomto případě nejenže nehoří, ale nemohou se ani vylít!

Vůně do zásuvky jsou velmi oblíbené, protože provoní na velmi dlouho a můžete regulovat jejich intenzitu. Lze dokoupit náhradní náplně.

Vonné perly Spheres. Jemňoučká stopa vůně osvěží šatníky, botníky nebo třeba toaletu.

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2020