infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 7:00-15:00)
Doprava zdarma pro objednávky nad 1 500 Kč!

Nakupte u nás dárky chytře.

Nabídka Yankee Candle je velmi široká - kdo se v tom má vyznat? Inspirujte se našimi tipy a ušetřete čas. Nakupte online, nebo v jedné z našich prodejen v Praze, Brně, Ostravě a Hradci Králové, adresy najdete v Kontaktech.

Drobnost pro kamarádky, paní učitelky a kolegyně

Dárkové sady za dvě tři stovky kupte tomu, kdo si obzvlášť potrpí na luxusní design, ale nechcete pořizovat nic drahého. V téhle cenové relaci jich máme šest.

Vůně do auta jsou super dárek pro každého, včetně mužů. Kamarádky nadchnou přívěsky Charming Scents.

Vonné vosky se hodí, pokud si nejste jistí, jaká vůně se obdarovanému líbí. Lepší je vybrat mu pár vonných vosků různých vůní, dát mu je do hezkého sáčku a opatřit mašličkou. Nebo vsaďte na tuhle krásnou sadu 3 vosků, která je rovnou zabalená.

Vůně měsíce ve slevě. Tady můžete šikovně na dárku ušetřit - každý měsíc máme o 25% levněji jiné vůně v klasické řadě i luxusní kolekci Elevation Collection.

Dárek pro muže

Pánské vůně. Svěží, čisté a v interiéru nenápadné. Nebo sofistikovanější a výraznější dřevitě kořeněné. Jako vonná svíčka, stébla nebo vůně do auta. To bude určitě fungovat.

Vůně Clean Cotton, Warm Cashmere, Fluffy Towels nebo Elevation Sheer Linen. Ty jsou opravdu pro každého.

Driftwood, Seaside Woods, Misty Mountains nebo Elevation Coastal Cypress. Svěží, dřevité, zajímavé. Jsou unisex. Výrazněji pánská je Midsummer's Night a vůni praskajícího dřeva připomíná Crackling Wood Fire.

Svěží zimní vůně (nejen) pro pány: Candlelit Cabin, Alpine Morning nebo Elevation Arctic Frost. Kdo má rád vůni jehličnanů, ocení The Perfect Tree, Evergreen Mist, Icy Blue Spruce a Elevation Frosted Fir.

Jako vůně do auta jsou pro muže nejlepší: New Car Scent, Leather, Midsummers Night, Clean Cotton, Seaside Woods, Fluffy Towels a Candlelit Cabin.

Dárek pro zkušené paličky

Jistě se mezi vašimi kamarádkami najde taková, která bez vonných svíček nedá ani ránu.

Vonné svíčky - pokud vám to rozpočet dovolí - jí kupte ve velké velikosti. Na hodinu hoření vyjdou nejlevněji.

Fanynky Yankee Candle milují novinky. V létě se shánějí po vánočních, v listopadu už po jarních. Okoukněte, co máme nového. Zajímavé kousky můžete naopak najít i v doprodeji, je-li mezi nimi její oblíbená vůně, získáte nehynoucí vděk, pokud jí dokoupíte do zásoby. Nebudou!

Sběratelské svíčky. Unikátní a v limitované edici. Navíc Yankee Candle letos slaví 50. let a pro fanynky si nachystalo kolekci Returning Classic, nejoblíbenější svíčky své historie. Skoro všechny se už prodaly...

Doplňky. Velmi hezké a velmi užitečné. Co takhle zastřihávač knotů (ve velké sklenici se u dna už špatně stříhá nůžkami) nebo krásné nové stínítko s talířkem?

Bezvadné - a zatím trochu nedoceněné - jsou nádoby na velké a střední svíčky Classic. Když je sladíte s interiérem, nejste už limitovaní barvou či etiketou svíčky, která by se případně do místnosti nehodila.

Dárek do rodin s dětmi

Ne každý doma vítá hořící plamínek, zejména kvůli dětem nebo zvířatům. Naštěstí máme i řešení "bez zapálení", které je super i do kanceláře.

Elektrické aromalampy. Jsou dvojího druhu: aromalampy na klasické vonné vosky , druhý typ Scenterpiece se používá k rozpouštění vosků v kalíšcích Easy MeltCup.

Aroma difuzéry (vonná stébla). Stébla vložíte do nádobky s vonnou náplní. Naší nejpraktičtější novinkou jsou pak již navoněné tyčinky Pre-fragranced, které dáte do hezkého stojánku, jenž je součástí balení. V tomto případě nejenže nehoří, ale nemohou se ani vylít!

Vůně do zásuvky jsou velmi oblíbené, protože provoní na velmi dlouho a můžete regulovat jejich intenzitu. Lze dokoupit náhradní náplně.

Vonné perly Spheres. Jemňoučká stopa vůně osvěží šatníky, botníky nebo třeba toaletu.

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2019