infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 9:00-18:00)
Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč.

Radost na obou stranách

Naše značkové prodejny jsou opět otevřené a natěšené paní prodavačky čekají, až si přijdete vybrat svou svíčku.

Přijďte se přesvědčit, že Vám máme co nabídnout - prohlédnout si novou letní kolekci, nebo využít výrazné slevy, které na vybrané výrobky platí až do 20. června. Navíc vám ke každému nákupu přidáme na další nákup voucher s 15% slevou na střední a velké svíčky jarní kolekce The Last Paradise, tedy vůně The Last Paradise, Coconut Rice Cream, Bora Bora Shores a Beach Escape.

Ve značkových prodejnách Yankee Candle koupíte také svíčky WoodWick s praskajícími knoty a italské interiérové vůně Millefiori Milano, které také nabízejí cenově zvýhodněné Vůně měsíce.

Nový outlet ve Freeportu na Hatích

Po pražském outletu ve Fashion Arena Štěrboholy jsme pro Vás na Moravě otevřeli Yankee Candle Outlet Store ve Freeport Fashion Outlet, Chvalovice - Hatě. Najdete tu výrazně zlevněné výrobky Yankee Candle a Millefiori Milano.

Nová značková prodejna v Olympii Plzeň

Zákazníky z Plzně jistě potěší zpráva, že tam 15. května otvíráme naší další značkovou prodejnu, a to v OC Olympia. Návštěvníkům ode dne otevření nabízíme 10 % slevy na nezlevněné zboží, a to do 23. května.

Adresy prodejen a otvírací dobu najdete tady.

Počet zákazníků je limitován podle nařízení vlády. Takže Vás prosíme: buďte trpěliví a také ohleduplní k ostatním. Děkujeme!

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2021