infoyankee@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 7:00-18:00)
Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč!

Campfire Nights: kouzlo okamžiků s přáteli

Chladný večer, hořící oheň, dlouhé pohledy do plamenů, staré historky a kytara. Plus nějaké ty dobroty, aby vám nevyhládlo. Také to úplně vidíte? A cítíte?

Letos to spíš než na večery na pláži vypadá na večery u táboráku. Takže se docela pěkně hodí, že tuhle podzimní kolekci začneme prodávat už 1. července. Nová čtveřice vůní kolekce Campfire Nights se totiž vrací 
k tradici přátelských setkání v přírodě. Každá z vůní je velmi odlišná, 
v každé je ale zachycen kousek oněch magických okamžiků, na které 
se nezapomíná - kdy se cítíme spojeni pevným přátelstvím. Pečená jablka, chladný večerní vzduch a měkká hřejivá deka. Ke štěstí už víc nepotřebujete. Tak se na tu krásu pojďme podívat!

CRISP CAMPFIRE APPLES

Jablka pečená na ohni

Lahodná vůně čerstvých jablek, pečených nad ohněm, se mísí se svěžím dechem večerního vzduchu. Příjemná šťavnatá vůně s kořeněným podtónem. Vrchol: jablko, hřebíček, mandarinkový list. Srdce: skořicová tyčinka, dubové listy. Základ: tonka, světlá dřeva.

A NIGHT UNDER THE STARS

Noc pod hvězdami

Dřevitě kořeněná vůně, plná okouzlujícího aromatu růže, kůže a naplaveného dřeva. Nádherně svěží a jemná unisex vůně. Vrchol: kůže, koření, naplavené dřevo. Srdce: hřebíček, šafrán, růže. Základ: kadidlo, pačuli, cedrové dřevo.

PECAN PIE BITES

Pekanové košíčky

Vůně pekanových košíčků se sladkou kořeněnou náplní a gurmánským aroma pečených pekanů. Unikátní sladce ořechová kompozice. Vrchol: skořicový list, cukr, med. Srdce: bílý vlašský ořech, pekan, tmavá čokoláda. Základ: hřebíček, dubové dřevo, kouřový cedr.

WARM & COSY

Útulná hřejivost

Příjemný večer u táboráku končí odpočinkem v hřejivé dece, kdy vnímáte svěží tóny cedru, kašmíru a eukalyptu. Svěží 
a sametová unisex vůně. Vrchol: balzámová jedle, peprmint, eukalyptus. Srdce: kašmír, cedrové dřevo, zlatá ambra. Základ: pačuli, hořící dřevo, pižmo.

Všechna práva vyhrazena © Yankeesvicky.cz 2020