Doba provonění: 5-6 týdnů
Grep - zlatavé sicilské slunce dává zdejším právě dozrávajícím grepům osvěžující a příjemně citrusové aroma. Vůně grepů svou svěžestí povzbudí vaši mysl. Grepové aroma navíc neutralizuje nežádoucí pachy.
Hlava:
pomeranč, petitgrain, grep, citrón, aksamitník
Srdce:
levandule, pelargónie, růže, fialka, brambořík
Základ:
bílé pižmo, tonkové boby
Charakter vůně:
Svěží a čisté
7 stébel v délce 25 cm
Vonná kapalina vzlíná po přírodních stéblech a nadlouho provoní interiér. Skleněná lahvička je zakončena elegantním keramickým kroužkem. Přítomnost vonných stébel v místnosti vytvoří harmonii nebo povzbuzující atmosféru.
Velikost difuzéru 100 ml je vhodná do menších prostor. Náplň vydrží 5-6 týdnů. Poté můžete zakoupit náhradní náplň 250 ml nebo 500 ml ve stejné anebo jiné vůni, případně také vyměnit tyčinky za nové. Intenzita vůně se liší podle počtu a délky vložených stébel. Délka vonění se liší podle mililitráže a také v závislosti na velikosti, teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.
Doba provonění | 5-6 týdnů |
Objem | 100 ml |
Barva | žlutá |
Typ produktu | Bytová vůně |
Šířka | 5 cm |
Výška | 11.5 cm |