Často kladené otázky

Q: Co je řada svíček Simply Home od Yankee Candle?

A: Inspirované čistým potěšením z domácnosti a rodinné atmosféry, Simply Home od Yankee Candle je speciální řada domácích vůní vytvořená v krásném designu a přitom s respektem k ceně. Svíčky a vosky Simply Home jsou vyráběny ze stejného vosku a se stejným důrazem na kvalitu jako standardní řady vůní Yankee Candle. Oproti nim se odlišují nižším obsahem vonných složek, stále však jde o krásné vůně s dostatečnou sytostí. Při návrhu řady vůní Simply Home byl kladen speciální důraz na skladbu barev tak, aby ideálně doplňovali každou domácnost. Vůně Simply Home jsou dostupné v následujících provedeních:

  • Velká svíce 538 g, doba hoření 100 - 135 hodin
  • Střední svíce 340 g, doba hoření 55 - 75 hodin
  • Votivní svíce 49 g, doba hoření 15 hodin
  • Vonné vosky do aromalamp 22 g, doba provonění 8-24 hodin při rozpuštění v aromalampě. Až několik týdny při vložení do malých prostor

Q: Proč je u některých vůní ikona doprodej a co znamená?

A: Yankee Candle pro každou sezónu přestavuje 3-4 nové vůně. Aby byl udržen přibližně konstantní počet vůní v nabídce, dochází k ukončení výroby některých vůní. Právě tyto končící vůně jsou označeny ikonou "Doprodej", která znamená, že tyto vůně již nemůžeme dovést do ČR a poslední kusy jsou na našem skladě. Po jejich doprodání daná vůně končí a bude stažena z nabídky. Jsou-li vaše oblíbené vůně mezi vůněmi označenými ikonou "Doprodej", neváhejte - máte poslední možnost se předzásobit :).



E-mail: infoyankee@ztrade.cz | Tel: 491 523 911
© 2010 Z - TRADE s. r. o., všechna práva vyhrazena.
Výhradní distributor
Yankee Candle® v ČR.


Registrace | Přihlášení
Přihlašte se


Zapomenuté heslo

Nákupní košík: 0 produktů | Celkem: 0

Název vůně