Jaké vůně se mi líbí

Vyberte si výrobek podle vůně, jakou máte nejraději. Dáváte přednost svěžesti, nebo máte raději aroma koření? Umíme potěšit každého.

Jaké provedení vůně chci

Zde si můžete vybrat rozdílné formy vonných výrobků. Od svíček, přes vonná stébla až po visačky do auta. Provoňte každou místnost i své auto.

Doplňky k vonným výrobkům

Doplnky

Jsou krásné, užitečné a ozdobí váš interiér.

Stínítka na vonné svíčky typu Classic chrání plamínek a zabraňují plápolání. Plamen hoří rovně, takže ze svíčky získáte maximum vonného výkonu a maximální dobu hoření, parafínová směs taje optimálně. Svíčky se s těmito stínítky změní ve voňavé „lampičky“, efekt je nádherný, zvlášť když pod svíčku vložíte ozdobný talířek, který navíc chrání nábytek. Velké stínítko je určeno pro velký a střední Classic, malé stínítko je pro Classic malý.

Votivní svíčky je nutné pálit ve vhodných svícnech, protože se roztékají, máte na výběr z několika půvabných dekorů. Nabízíme také svícínky pro čajové svíčky.

Aromalampa je skvělým nástrojem pro rozpouštění vonného vosku pomocí obyčejné čajové svíčky. Ta je umístěna ve spodní části. Vrchní část aromalampy je dostatečně široká, takže se vosk rozpustí na velké ploše a interiér je okamžitě a sytě provoněn.

Elektrické aromalampy Scenterpiece slouží k rozpouštění vosků v kalíšcích Easy MeltCups.

Illuma Lid je ozdobný prstenec pro střední a velké svíčky Classic. Stejně jako stínítko, také prstenec zaručuje rovný stabilní plamen a maximální trvanlivost a výkon vůně.

Speciální nůžky na knot vám pomohou pohodlně zastřihnout knot na 3 mm před každým zapálením svíčky.

Zhášedlo plamene svíčky zamezí nepříjemnému kouři při obyčejném sfouknutí.E-mail: infoyankee@ztrade.cz | Tel: 731 648 024
© 2010 Z - TRADE s. r. o., všechna práva vyhrazena.
Výhradní distributor
Yankee Candle® v ČR.


Registrace | Přihlášení
Přihlašte se


Zapomenuté heslo

Nákupní košík: 0 produktů | Celkem: 0

Název vůně