Doprava a platba

Nabízíme následující možnosti dopravy a platby (možnosti pro naše B2B zákazníky zde):

U objednávek
nad
1.500,- Kč vč. DPH
je poštovné zdarma!

Způsob doručení Způsob platby Poštovné a balné
Česká pošta Dobírka 90,- Kč vč. DPH
Česká pošta Platba předem na účet 70,- Kč vč. DPH
Česká pošta Platba kartou 70,- Kč vč. DPH
Geis Parcel Dobírka 120,- Kč vč. DPH
Geis Parcel Platba předem na účet 80,- Kč vč. DPH
Geis Parcel Platba kartou 80,- Kč vč. DPH
Osobní odběr Hotově 0,- Kč vč. DPH

Objednané zboží zasíláme pouze v rámci území ČR. Děkujeme za Váš laskavý zájem.

Česká pošta (Balík do ruky) - doručení do druhého pracovního dne*

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Zásilky expedujeme každý pracovní den**. V případě Vaší nepřítomnosti je zásilka uložena na pobočce České pošty, kde si ji můžete vyzvednout. Zásilku můžete sledovat na této adrese: https://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php.

Geis Parcel - doručení do druhého pracovního dne*

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Zásilky expedujeme každý pracovní den**. Před dodáním zásilky jste skontaktováni přepravcem, který s vámi dojedná čas doručení. Zásilku můžete sledovat na této adrese https://www.geis-group.cz/cz/Balikove-prepravy.

Osobní odběr

Osobní odběr je možný v sídle firmy: Z - TRADE, třída Soukenická 93, Olivětín, 55001 Broumov.

Platba On-line platební kartou

Po odeslání objednávky jste přesměrování na platební bránu a vyzvání k platbě kartou. Po úspěšném zaplacení jste informování o dokončení objednávky zpět na stránkách yankeesvicky.cz. Pokyn k platbě je též zaslán v e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Pokud byla platba úspěšně odeslána na konci procesu objednávku, tuto výzvu můžete ignorovat.

Pro platbu kartou je použito vysoce bezpečné  platební brány GP webpay, která umožňuje platby tuzemskými i zahraničními kartami asociací MasterCard, VISA a Diners Club. 

Platební karty

Platba Bankovním převodem

Po odeslání objednávky je nejprve objednávka vychystána. K tomu povětšinou dojde do druhého pracovního dne. Poté Vám bude na e-mailovou adresu odeslána zálohová (proforma) faktura s příkazem k úhradě. Doba mezi odesláním platby a jejím připsáním na náš účet je obvykle 1-3 pracovní dny z důvodu bankovních převodů. Při platbě předem na účet nejprve čekáme na přijetí platby. Až poté zboží expedujeme. 

*Doručení do druhého pracovního dne

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci.

**Expedice

Zboží expedujeme do druhého pracovního dne od obdržení objednávky při platbě kartou či dobírkou, v případě platby bankovním převodem nejprve čekáme na připsání částky na náš bankovní účet. Během sezóny v období října až prosince či v případě mimořádných akcí (den dopravy zdarma, výprodeje) se doba expedice může prodloužit na na dva, tři, výjímečně pak na více pracovních dní.E-mail: infoyankee@ztrade.cz | Tel: 731 648 024
© 2010 Z - TRADE s. r. o., všechna práva vyhrazena.
Výhradní distributor
Yankee Candle® v ČR.


Registrace | Přihlášení
Přihlašte se


Zapomenuté heslo

Nákupní košík: 0 produktů | Celkem: 0

Název vůně